Çağrı Merkezi

Calloffice çağrı merkezi bir çağrı merkezinin ihtiyaç duyacağı tüm çözümleri fark yaratan hizmet anlayışıyla tek noktadan verebilme ilkesi ile hizmet başlıklarını oluşturmuştur. Hizmetlerimiz beş ana başlıkta şu şekildedir;

  • Çağrı merkezi kurulumu; büyük yada küçük ölçekli farketmeksizin masasından bilgisayarına, kulaklığından yazılımına kadar çağrı merkezi ihtiyaçlarınız ne ise o doğrultuda tümleşik çağrı merkezi çözümleri sunmaktayız.
  • Çağrı merkezi projelerimiz; inbound(gelen çağrı) yada outbound(giden çağrı) olarak proje ihtiyaçları doğrultusunda ki süreçlerde planlayarak yönetmekteyiz. İlgili Projelerde dedike personel, dakika başına maliyet yada satış başına ücretlendirme modelleriyle çalışmaktayız.
  • Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimiz; eğitim hizmetimizle çağrı merkezi personelinizin gelişimi ve kariyer planlamasına destek oluyoruz. Çağrı merkezi eğitimleri programlarımız ile ayrıca yönetim kadronuza da çağrı merkezi yönetimi konusunda destek oluyoruz. proje danışmanlığı , alt yapı danışmanlığı gibi destek hizmetler ile de çağrı merkezinizin yönetim süreçlerini ve teknik süreçlerine yardımcı oluyoruz.
  • Çağrı merkezi yazılımı; projeleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda verimliliğinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz çağrı merkezi yazılım çözümleri üretiyoruz. Çağrı merkezi yazılımı, çağrı merkezi CRM programı, teknik alt yapı yazılımları vb ihtiyaçlarınıza Calloffice çağrı merkezinde çözüm bulabilirsiniz.
  • Toplu Sms hizmeti; dünyanın önde gelen, telekomünikasyon alanında faliyet gösteren sms çözüm ortağımız ile sağladığımız toplu sms hizmetini Calloffice aracılığı ile uygun fiyatlara alabileceksiniz.
Çağrı Merkezi Kurulumu Inbound Çağrı Merkezi
 cagri-merkezi-kurulumlari      inbound-cagri-merkezi-hizmetlerimiz
OutBound Çağrı Merkezi Eğitim Ve Danışmanlık
             outbound-cagri-merkezi-islemlerimiz cagri-merkezi-egitimleri
Çağrı Merkezi Yazılımı Toplu Sms
cagri-merkezi-yazilimlari toplu-smsler